Shko poshtë
dr.Dugi
dr.Dugi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Postime</b> Postime : 117
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2012
http://www.keshillamjeksore.com

default Forum Mjekësor

prej Tue 12 Aug 2014 - 9:29
Forumi i pare mjekesore ne gjuhen shqipe tashme eshte online, jeni te mirepritur. Forumi ka si qellim qe te jete me afer jush si per argetim ashtu dhe per pytjet qe keni te beni, mos ta zgjas ma shume per me shume shikone linku: Ketu
Forumi eshte akoma ne hapat e pare i mirepresim idet tuaja !https://i.servimg.com/u/f81/14/77/87/95/km10.jpg[color=#000000]" width="275" height="33" alt="Natural" />

Keshilla Mjekesore

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi