Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Mbrëmë ishte nata më e lumtur e Norës

prej Thu 4 Sep 2014 - 15:15
Mbrëmë ishte nata më e lumtur e Norës 8_2446
Nata e mbrëmshme ishte nata më e bukur e çiftit kosovar Nora Istrefi dhe Robert Berisha.

Ata i dhanë fund beqarisë së tyre, me një dasmë glamuroze në hotelin Emerald.

Express sjell disa prej fotove që u realizuan mbrëmë nga çifti
Mbrëmë ishte nata më e lumtur e Norës 1_2413

Mbrëmë ishte nata më e lumtur e Norës 2_9567

Mbrëmë ishte nata më e lumtur e Norës 3_4757

Mbrëmë ishte nata më e lumtur e Norës 4_1455

Mbrëmë ishte nata më e lumtur e Norës 5_6446

Mbrëmë ishte nata më e lumtur e Norës 6_8684

Mbrëmë ishte nata më e lumtur e Norës 7_8762

Mbrëmë ishte nata më e lumtur e Norës 9_9488

Mbrëmë ishte nata më e lumtur e Norës 10_7341

Mbrëmë ishte nata më e lumtur e Norës 12_7188

Mbrëmë ishte nata më e lumtur e Norës 14_2448

Mbrëmë ishte nata më e lumtur e Norës 15_6080

Mbrëmë ishte nata më e lumtur e Norës 16_2787

Mbrëmë ishte nata më e lumtur e Norës 18_5522

Mbrëmë ishte nata më e lumtur e Norës 19_7870


Mbrëmë ishte nata më e lumtur e Norës Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi