Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Ndahet nga jeta "Doktor Flori", dyshohet për atak në zemër

prej Mon 17 Nov 2014 - 20:21
Ndahet nga jeta "Doktor Flori", dyshohet për atak në zemër Doktorflorii

https://www.dailymotion.com/video/x2affcn_ndahet-nga-jeta-doktor-flori-dyshohet-per-atak-ne-zemer-top-channel-albania-news-lajme_news

Doktor Flori, këngëtari i njohur i viteve të fundit në vend, ndërroi jetë në Qendrën Sspitalore Universitare "Nënë Tereza", në Tiranë. Këngëtari u dërgua me urgjencë në spital nga të afërmit e tij me probleme të rënda kardiake.

Mjeket thane se gjendja e tij ishte tejet e rende dhe humbi jeten pak çaste pasi u shtrua rreth ores 9:20 minuta të së hënës.

Nderhyrja kirurgjikale ishte e pamundur. Ne kartelen mjekesore shkruhet per nje dyshim te atakut kardiak, megjithate autopsia qe do t'i kryhet trupi te kengetarit do te nxjerre edhe shkakun e vertete te vdekjes se tij.

Trupi i pajete i kengetarit Florand Kondi u dergua ne morg, per t'u kryer ekspertiza mjeko-ligjore. Nje hetim per vdekjen  e tij do te kryeje edhe policia, e cila eshte ne pritje te rezultateve te ekspertizes. Policia nuk beri nje deklarate zyrtare per vdekjen e kengetarit per shkak te klasifikimit te saj si nje vdekje natyrale.

Doktor Flori ishte 35 vjecar, i martuar dhe baba i një vajze dhe një djali, të ardhur në jetë vetëm pak javë më parë.

/ Top Channel


Ndahet nga jeta "Doktor Flori", dyshohet për atak në zemër Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Erisa
Erisa
SpecialDesign
SpecialDesign
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 64
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2014

default Re: Ndahet nga jeta "Doktor Flori", dyshohet për atak në zemër

prej Mon 17 Nov 2014 - 20:54
Urgjenca e QSUT-së konfirmoi se i riu mbërriti pa jetë rreth orës 10:30 minuta në spital. Mjekësia ligjore jep si shkak mbingarkesën e trupit nga substancat narkotike, që ka stimuluar vdekjen e këngëtarit 35-vjeçar.
Ndërkohë Policia e Shtetit ka nisur të hetojë mbi shkaqet që kanë çuar në vdekjen e këngëtarit. 
Floran Kondi ose Dr. Flori ka lindur më 28 shkurt 1979. Doktor Flori ishte pjesë e grupit muzikor “West Side Family”, së bashku me Landin dhe Mirin.  
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Ndahet nga jeta "Doktor Flori", dyshohet për atak në zemër

prej Mon 17 Nov 2014 - 21:19
Ndahet nga jeta "Doktor Flori", dyshohet për atak në zemër Dr%20flor66
[size=16]Rreth ores 6 të mëngjesit, vellai i dr Florit, Albani ka marrë një telefonate nga bashkëshortja e tij e cila i ka kërkuar ndihmë se situata ishte bëre e pakontrollueshme. Dr Flori ishte duke përjetuar paranoja dhe halucinacione të forta dhe sjellja e tij ishte e pamanaxhueshme. Shkak mendohet se ka qenë një mbidoze kokaine. Ai ka ndërruar jetë në duart e vëllait me të vogel, pa mbërritur ende në spital. Gjendja e tij ka qenë vecanerisht e rëndruar javët e fundit, pas lindjes së djalit. Ka lenë pas gruan 27 vjecare dhe 2 fëmijë vajzën Kaltrina dhe djalit të porsalindur.[/size]


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Ndahet nga jeta "Doktor Flori", dyshohet për atak në zemër 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Sponsored content

default Re: Ndahet nga jeta "Doktor Flori", dyshohet për atak në zemër

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi