Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Zbulohet pilula që gazrat të mbajnë erë trëndafili dhe çokollate

prej Fri 5 Dec 2014 - 13:54
Zbulohet pilula që gazrat të mbajnë erë trëndafili dhe çokollate PordhatBota është ende në kërkim të pilulave çudibërëse, të cilat arrijnë që të zgjidhin edhe problemet më të pazakonta të shëndetit. Së fundmi është krijuar një pilulë vërtetë origjinale, e cila u ndryshon erën gazrave, duke bërë që të mbajnë aromë trëndafili ose çokollate. Bëhet fjalë për një pilulë, të shpikur nga francezi Christian Poincheval, 65 vjeç, i cili ka menduar që të gjejë zgjidhje për gjithë ata persona që kanë probleme me aromat e gazrave, duke i shndërruar në aroma të këndshme. Siç shkruan “Telegraph”, ideja i erdhi kur teksa ndodhej një mbrëmje nën shoqërinë e disa miqve të tij, për shkak të vaktit të rëndë të ngrënë kishte lëshuar disa gazra pa u kontrolluar. Por pas studimeve që zgjatën prej kohësh ai arriti të krijojë këto pilula, të cilat janë të përbëra në masën 100% nga elementë natyralë, si finoku, trëndafili, algat dhe boronica. Pasi u aprovuan nga autoritetet shëndetëshore, pilulat shiten në internet në sajtin www.pilulepet.com edhe çmimi i kësaj pilule është me leverdi, pasi kushton 9.99 euro dhe ka 60 kokrra brenda.
Zbulohet pilula që gazrat të mbajnë erë trëndafili dhe çokollate Pordhat-2_1
 Zbulohet pilula që gazrat të mbajnë erë trëndafili dhe çokollate Pordhat-1


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Zbulohet pilula që gazrat të mbajnë erë trëndafili dhe çokollate 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Zbulohet pilula që gazrat të mbajnë erë trëndafili dhe çokollate

prej Sat 6 Dec 2014 - 4:28
Sa mire te kishin gjet dhe ndonje pilule qe tna kthente shurren ne konjak  ose raki
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi