Share
Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Tifozi shqiptar: Ja si e binda Ronaldon të bënte Shqiponjën

prej Mon 15 Dec 2014 - 21:18
Tifozi shqiptar: Ja si e binda Ronaldon të bënte Shqiponjën Ronaldo_shqiponja

Maks Isufi, menaxheri i një lokali të njohur nate në Londër, “Whiskey Mist”, ka treguar sesi ka mundur të bindë yllin brazilianRonaldo të bënte shenjën e 'Shqiponjës'.

Isufi ka treguar se në lokalin e tij ka ardhur Ronaldo dhe se i është afruar menjëherë atij, duke i kërkuar të bëjnë një foto.

"Ishte diçka befasuese që na vizitoi Ronaldo në lokalin ku unë punoj. Nuk durova dhe i kërkova të bëja foto me shqiponjën dykrenore”, tha Isufi për Panorama Sport.

Ai më tej ka shtuar se i ka treguar Ronaldos se është nga Kosova dhe se shqiptarët e kanë simbol kombëtar shqiponjën.

“Ai më tha se kishte qenë në Prishtinë si ambasador i UNICEF¬it dhe se i do shumë shqiptarët si popull. Më tregoi se ishte pritur jashtëzakonisht mirë atje dhe kjo gjë i kishte lënë goxha mbresa", ka rrëfyer tifozi.

Maks Isufi tha se është ndjerë vërtetë mirë, pasi Ronaldo është një personalitet tepër i madh në botën e sportit./albeu.com/ 


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Tifozi shqiptar: Ja si e binda Ronaldon të bënte Shqiponjën 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Erisa
Erisa
SpecialDesign
SpecialDesign
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 64
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2014

default Re: Tifozi shqiptar: Ja si e binda Ronaldon të bënte Shqiponjën

prej Mon 15 Dec 2014 - 21:25
Shum e bukur ...
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Tifozi shqiptar: Ja si e binda Ronaldon të bënte Shqiponjën

prej Mon 15 Dec 2014 - 21:32
idhulli im i dikurshem


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Tifozi shqiptar: Ja si e binda Ronaldon të bënte Shqiponjën 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Sponsored content

default Re: Tifozi shqiptar: Ja si e binda Ronaldon të bënte Shqiponjën

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi