Share
Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default ISIS-i kryqëzon një person, i pret duart një tjetri

prej Sun 21 Dec 2014 - 23:36

  • Të dyja aktet e rënda janë kryer në përputhje me ligjin e Sheriatit, të cilin ISIS-i e interpreton në mënyrë radikale

ISIS-i kryqëzon një person, i pret duart një tjetri Isi15
ISIS-i ka realizuar të tjera akte makabre në Siri, duke i prerë duart një personi dhe varur një tjetër në sy të qindra njerëzve.

Ngjarja është regjistruar një ditë më parë në qendër të qytetit Alepo, i cili kontrollohet prej muajsh prej terroristëve.
ISIS-i kryqëzon një person, i pret duart një tjetri QadJpLC
Një të riu sirian iu pre dora pasi një gjykatë e të ashtuquajturit shtetit islam e shpalli fajtor për vjedhje.

Kjo ngjarje e rëndë u pasua nga një tjetër lajm tronditës, kryqëzimi i një personi sërish në sytë i qindra personave. Masa ekstreme ndaj tij, u mor pasi sipas ISIS-it ai ishte spiun i regjimit të presidentit Bashar Al Asadit.
ISIS-i kryqëzon një person, i pret duart një tjetri IqTfZdC
Të dyja aktet e rënda janë kryer në përputhje me ligjin e Sheriatit, të cilin ISIS-i e interpreton në mënyrë radikale.
ISIS-i kryqëzon një person, i pret duart një tjetri TN42nlk
Para pak ditësh, ISIS-si ekzekutoi një person për homoseksualizëm duke e hedhur nga një pallat dhe qëlluar me gurë të mëdhenj për vdekje, një metodë kjo sa e prapambetur aq edhe e rëndë.
ISIS-i kryqëzon një person, i pret duart një tjetri K3Kz0gD

ISIS-i kryqëzon një person, i pret duart një tjetri IGqFBEM

ISIS-i kryqëzon një person, i pret duart një tjetri IfiYkyj

ISIS-i kryqëzon një person, i pret duart një tjetri WhxlTiW


ISIS-i kryqëzon një person, i pret duart një tjetri Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi