Shko poshtë
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default urime ditilindje bac adem agu dk

prej Mon 22 Dec 2014 - 16:57
Message reputation : 100% (1 vote)
urime   ditilindje    bac  adem agu dk te   deshiroj   sukses   lumturi


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
ganimet
ganimet
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
 <b>Mosha</b> Mosha : 48
<b>Postime</b> Postime : 43
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Aty ku shpirti imndjehet rehat
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/12/2014

default Re: urime ditilindje bac adem agu dk

prej Mon 22 Dec 2014 - 23:24
Message reputation : 100% (1 vote)
Urimi Ditlindja miku im Adem.Shendet ,lumturi e suksese ne jete.
Edhe 100 ashtu siq ta deshiron zemra yte..... 666
serafim dilo
serafim dilo
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
 <b>Mosha</b> Mosha : 51
<b>Postime</b> Postime : 8
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/12/2014

default Re: urime ditilindje bac adem agu dk

prej Tue 23 Dec 2014 - 3:42
Message reputation : 100% (1 vote)
Urime dhe 100 Adem,mirsi e lumturi.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: urime ditilindje bac adem agu dk

prej Tue 23 Dec 2014 - 20:19
Message reputation : 100% (1 vote)
Edhe 100 pranvera te lumtura per ju!!!


urime   ditilindje    bac  adem agu dk  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
agu_dk
agu_dk
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 64
<b>Postime</b> Postime : 3
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/12/2014

default Re: urime ditilindje bac adem agu dk

prej Fri 26 Dec 2014 - 4:45
Ju faleminderit miq e mikesha për urimin.
Edhe ju pacit gjithë të mirat në jetë, shëndet të mirë, lumturi e harmoni në familje dhe me gjithë ata që i doni e ju duan.
Ylli
Ylli
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 45
<b>Postime</b> Postime : 752
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia, Sporti
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ferizaj - Kosovë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/06/2012

default Re: urime ditilindje bac adem agu dk

prej Fri 26 Dec 2014 - 9:13
Message reputation : 100% (1 vote)
Urime ditelindjen z. Adem


Kurre mos i bej keq askujt, sepse e keqja kthehet e shumefishuar tek ti!
Sponsored content

default Re: urime ditilindje bac adem agu dk

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi