Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Kjo ndodh vetëm në Shqipëri / 38-vjeçari ekzekutohet teksa hapte një varr në Sharrë

prej Tue 23 Dec 2014 - 21:39
Kjo ndodh vetëm në Shqipëri / 38-vjeçari ekzekutohet teksa hapte një varr në Sharrë VarrezaNjë person është vrarë me armë zjarri pasditen e sotme në Sharrë në kryeqytet, teksa ishte duke hapur një gropë varri në varrezat e kësaj zone.

Viktima është identifikuar si Altin Çullhaj, 38 vjeç, ndërsa autori i vrasjes është Eriglend Tafa, 25 vjeç, i cili është larguar menjëherë nga vendi i ngjarjes.

38-vjeçari është dërguar në Spitalin e Traumës, por ka ndërruar jetë sapo ka mbërritur atje për shkak të plagëve të marra.

Forcat e policisë kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotës së krimit.

Çullhaj ishte punonjës i varrezave të Sharrës dhe para se të konfliktohej me shtetasin Tafa, ka qenë duke hapur një varr.

25- vjeçari i ka kërkuar llogari Çullhajt se pse po e zgjeronte aq shumë varrin, ndërsa më pas kanë debatuar me njëri-tjetrin. Në debat e sipër i riu ka marrë armën dhe ka qëlluar mbi punonjësin e varrezave.

Autori, i cili jeton në lagjen pranë varrezave, është shpallur në kërkim.

/Shekulli Online/E.G.


Kjo ndodh vetëm në Shqipëri / 38-vjeçari ekzekutohet teksa hapte një varr në Sharrë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Kjo ndodh vetëm në Shqipëri / 38-vjeçari ekzekutohet teksa hapte një varr në Sharrë

prej Tue 23 Dec 2014 - 21:41
epo kut nuk eshte nje shprehje shqipetare I BERE VARRIN VETES


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Kjo ndodh vetëm në Shqipëri / 38-vjeçari ekzekutohet teksa hapte një varr në Sharrë 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi