Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Fiton aq shumë, sa lahet me para në vaskë

prej Tue 6 Jan 2015 - 15:35
“Shqetësimi më i madh për mua, kur bie në qetësi, është se ku ta gjej një portofol aq të madh që të mund ta marr me vete"

Fiton aq shumë, sa lahet me para në vaskë 246DDEEF00000578-2897252-image-m-4_1420463444711
Një rumun që u shpërngul në Angli për t’u bërë truproje thotë se fiton më tepër para nga ç’mund të shpenzojë, ndërsa e ka filmuar veten duke bërë dush me kartëmonedha prej 20 paund.

Petre Craete ka postuar edhe foto i futur në vaskën e mbushur plot me kartëmonedha, ndërsa pohon se i ka fituar ato vetëm për katër orë.
Fiton aq shumë, sa lahet me para në vaskë 246DDEF700000578-2897252-image-a-1_1420463413994

Në një mesazh drejtuar bashkëatdhetarëve të tij, ai thotë se më parë ishte në gjendje të mjerueshme, por pas fillimit të një jete të re në Britani, ai ka aq shumë para sa nuk di ç’të bëjë me to. “Shqetësimi më i madh për mua, kur bie në qetësi, është se ku ta gjej një portofol aq të madh që të mund ta marr me vete”, thotë ai.

Ai ka shërbyer si truprojë për të famshëm si Alex Reid, që prej vitit 2011.


Fiton aq shumë, sa lahet me para në vaskë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Fiton aq shumë, sa lahet me para në vaskë

prej Thu 8 Jan 2015 - 4:41
Ca nuk bejne njerezit vetem per pak vemendje dhe fame...Lum si ata qe kane kohe te merren me to.


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Fiton aq shumë, sa lahet me para në vaskë Bar_glitter_crown_bar
Giovanni
Giovanni
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 113
<b>Hobi</b> Hobi : Sport
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/01/2012

default Re: Fiton aq shumë, sa lahet me para në vaskë

prej Thu 8 Jan 2015 - 9:57
Ky paska nevoj per mend jo per pare  :)
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Fiton aq shumë, sa lahet me para në vaskë

prej Sat 10 Jan 2015 - 1:57
Rumun mo  
Kot nuk thone kur  bohet jevgu me lek lan dhe sumen.
Sponsored content

default Re: Fiton aq shumë, sa lahet me para në vaskë

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi