Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Menora Morina, 5 vjeçarja nga Kosova më e bukura në botë

prej Mon 19 Jan 2015 - 23:01
Menora Morina, 5 vjeçarja nga Kosova më e bukura në botë 1-5404-600x329 Është vetëm 5 vjeçe dhe ëmbëlsia dhe tiparet e saj super të bukura kanë rënë në sy në të gjithë botën.
Quhet Menora Morina dhe ka fituar titullin ‘Little Miss Universe 2014’ në Tbilisi të Gjeorgjisë.
Vajza e vogël është nga Kosova dhe shumë shpejt e pret një tjetër garë ndërkombëtare dhe do ta përfaqësojë Kosovën në ‘Festival Model & Talent World 2015” në Antalia.
Menora Morina, 5 vjeçarja nga Kosova më e bukura në botë 1_5903
Menora Morina, 5 vjeçarja nga Kosova më e bukura në botë 10933755_1466932003553617_628788046424482506_n
Menora Morina, 5 vjeçarja nga Kosova më e bukura në botë 885955_1465605567019594_5292013592925273023_o


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Menora Morina, 5 vjeçarja nga Kosova më e bukura në botë 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi