Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Diplomoi nëna me të birin

prej Wed 21 Jan 2015 - 23:45
Diplomoi nëna me të birin ?img=1508151_10153007152602698_5996019665132784968_n
Rijad, 21 janar-Një nënë nga Arabia Saudite, ka përfunduar studimet bachelor bashkë me të birin e saj, në një nga universitetet amerikane. Ata të dy janë pranuar në universitet dhe të dy kanë marrë pjesë në ceremoninë e diplomimit, ku nëna është diplomuar në matematikë kurse i biri në inxhinierinë e naftës.

Sipas mediave, nëna, Fatime El-Gafilij, ka në plan të vazhdojë studimet pas universitare, master dhe më pas doktoraturë, duke ndjekur gjurmët e të shoqit i cili është diplomuar në të njëjtin universitet.

Fatima, e cila është 48 vjeçe, ka studiuar bashkë me të birin 22 vjeçar, duke marrë pjesë bashkërisht në lëndët e përbashkëta, duke studiuar dhe konsultuar me njëri-tjetrin. Duhet thënë se nëna 48 vjeçare, ka shënuar rezultate me të larta se i biri në disa lëndë të përbashkëta.

© ZHURNAL.mk


Diplomoi nëna me të birin Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi