Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Si janë sot dy vëllezërit e videos më të klikuar në YouTube

prej Thu 23 Apr 2015 - 23:42
“Charlie Bit My Finger” është një nga 5 videot më të klikuara në YouTube. Janë vetëm dy vëllezër të vegjël dhe ai më vogli kafshon gishtin e të vëllait. Video u postua në internet nga i ati 8 vjet më parë. Po si janë sot Harry dhe Charlie Davies – Carr dhe çfarë thonë për mbi 816 milion klikimet në YouTube.Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Si janë sot dy vëllezërit e videos më të klikuar në YouTube 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Si janë sot dy vëllezërit e videos më të klikuar në YouTube

prej Mon 27 Apr 2015 - 22:16
Fitun 100 mije $ kto dy vellezerit . Me kete vidio.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi