Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Napoli/ Tradhton gruan me kunatën dhe arratiset me vjehrrën

prej Wed 27 May 2015 - 15:00
Napoli/ Tradhton gruan me kunatën dhe arratiset me vjehrrën 1432661227-gruppo Një histori e që duket e vështirë për të qenë e vërtetë. Duket më shumë si një pjesë e telenovelave që shohin gratë pasditeve, por në fakt ka ndodhur në Napoli.
Një burrë arriti t’ia dalë që bëjë që të bien në këmbët e tij: gruaja dhe e gjithë familja e saj. Ia ka dalë që të ketë një histori me motrën e saj dhe më pas të arratiset me vjehrrën.
Lajmin e veçantë e ka dhënë së pari retenews24.e para që ra në kurthin e këtij play boy ishte kjo vajzë që pasi ra në dashuri me të vendosi të martohej.
Pas pak kohësh ai pati një lidhje me motrën e gruas, ose kunatën. Në fund e pati radhën mamaja e saj. Ata tashmë janë “arratisur të udhëhequr nga ndjenjat e sinqerta”.
Portali shkruan se vajza e ka denoncuar Don Zhuanin e saj ndërsa nuk dihet a do t’ua falë familjarëve të saj.


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Napoli/ Tradhton gruan me kunatën dhe arratiset me vjehrrën 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Napoli/ Tradhton gruan me kunatën dhe arratiset me vjehrrën

prej Tue 2 Jun 2015 - 6:44
E  paska pas mrena oborrit.taljon mo cfare pret
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Napoli/ Tradhton gruan me kunatën dhe arratiset me vjehrrën

prej Sat 6 Jun 2015 - 22:27
Ndodh edhe kshu!  kyyyy


Napoli/ Tradhton gruan me kunatën dhe arratiset me vjehrrën Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Sponsored content

default Re: Napoli/ Tradhton gruan me kunatën dhe arratiset me vjehrrën

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi