Shko poshtë
rajmonda
rajmonda
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 25
<b>Postime</b> Postime : 168
<b>Hobi</b> Hobi : muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/04/2012

default Cfare do ti thoshit ne keto momente nje personi te cilin e urreni?

prej Fri 12 Jun 2015 - 20:20
Cfare do ti thoshit tani nje personi qe e urreni shume
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Cfare do ti thoshit ne keto momente nje personi te cilin e urreni?

prej Fri 12 Jun 2015 - 21:40
Sdi,nuk kam urryer,nuk urrej dhe shpresoj mos me ndodhte ne te ardhme,,,, edhe pse thone ndjenja me e keqe nuk eshte urrejtja por te qenit indiferent ndaj gjithckaje!!!


Cfare do ti thoshit ne keto momente nje personi te cilin e urreni? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi