Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Cfare shikoni?!

prej Tue 7 Jul 2015 - 18:43


Cfare shikoni?! 6ds9w0
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Cfare shikoni?!

prej Thu 9 Jul 2015 - 12:52
Message reputation : 100% (1 vote)
Lajmet! kyyyy


Cfare shikoni?! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Cfare shikoni?!

prej Sat 11 Jul 2015 - 20:32
AnGeLiC shkruajti:Lajmet! kyyyy

Po qe "lajmet" po e po, por cfare kuptimi kane ato lajme ashtu si tregohen, qe e lane popullin pa brek(?), qe e lane popullin pa sutjena(?) apo qe e lane popullin pa trru ne koke(?)...
Kesaj i thone, "fshati digjet e populli krihet"...

Me qe ra fjala per "lajmet", pardje ishte ne Tirane Perfaqesueja e Shtetit te Gjermanise Zonja Angjela Merkel ne takim me Kryeministrin e Shqiperise Edi Rama dhe a e dini cfare e keshilloi Angjela Merkel (Engjellushja e Mrekullise, sipas shpjegimit gjuhesor) Kryeministrin e Shqiperise(?), "Nuk ka hyrje ne Bashkimin Europian per vendet te cilat kane azilkerkues" ...

Me duket se Edi Rama duhet t'i tregoje lajmet pa brek (dhe jo pa sutjena), qe te mos kete azilkerkues!!!


Cfare shikoni?! 6ds9w0
Sponsored content

default Re: Cfare shikoni?!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi