Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default 43-vjeçari i virgjër që humbi burrërinë në aksident

prej Sun 23 Aug 2015 - 12:20
43-vjeçari i virgjër që humbi burrërinë në aksident 1440263801abad
Kur ishte gjashtë vjeç pësoi një aksident të frikshëm automobilistik, të cilit fatmirësisht i mbijetoi, por me një kosto të madhe; burrërinë.

Mohammed Abad humbi penisin e tij në përplasjen fatale dhe që prej asaj kohe u është nënshtruar 100 operacioneve për të rikthyer nderin në vend.

Përpjekjet e tij u finalizuan në moshën 43-vjeçare, kur mjekët e Kolegjit Universitar të Londrës i vendosën një penis bionik.

Pajisja seksuale është e ndërtuar nga dy tuba, që përdorin lëngjet e çliruara nga stomaku për të patur ereksion.

Megjithatë, ndryshe nga të tjerët, procesi i ereksionit për 43-vjeçarin nuk nis përmes “metodave tradicionale”. Atij i duhet që më parë të shtypë një buton, që mjekët ia kanë vendosur tek testikujt.

Ekipit të mjekëve që morën përsipër kryerjen e këtij operacioni iu deshën plot tre vite, ku përdorën lëkurën e marrë nga krahu i Mohammed për të ndërtuar penisin bionik dhe një operacion që zgjati plot 11 orë për vendosjen e tij.

“Kur kam dëshirë për pak aksion, për pak qejf duhet të shtyp butonin ‘ndezur’ dhe kur mbaroj një tjetër buton. Duhen vetëm pak sekonda”, thotë Mohammed.

43-vjeçari që banon në Edinburg të Skocisë prej pak kohësh është ‘single’. Ai thotë se ka pasur marrëdhënie me femra në jetën e tij, por asnjëherë një marrëdhënie të vërtetë dhe shprehet i lumtur që mjekët i mundësuan përjetimin e ndjesisë së penetrimit.

“Disa femra ndoshta do të duan ta provojnë”, thotë ai.

/ Top Channel


43-vjeçari i virgjër që humbi burrërinë në aksident Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: 43-vjeçari i virgjër që humbi burrërinë në aksident

prej Tue 25 Aug 2015 - 2:46
Ha ha ha .ku po me dy butona ha ha ha sa kam qesh .
Po me ju mbaru bateria kur eshte ndez .si ja bon per me e fik .ha ha ha .
Sa ka hec shkenca .
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi