Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Çiljeta i rëzon meshkujt me një shikim Empty Çiljeta i rëzon meshkujt me një shikim

Wed 2 Feb 2011 - 2:10
Në një intervistë për Telegraf, këngëtarja shqiptare shprehet se ka shumë dhunti artistike, por përveç kësaj, “kam dhunti t’i parandiej gjërat që do më ndodhin dhe kam dhunti të dashuroj dikë shumë bukurAskush nuk mund ta imagjinojë Çiljetën me gjoks të vogël! Format e saj të rrumbullakëta e kthyen atë në një simbol seksi. Kur ecën ajo, të gjithë kthejnë kokat. Ka një siguri të paparë, i pëlqen të vishet elegante, por e di që çdo gjë duhet të jetë e puthitur pas trupit të saj. Në një intervistë për Telegraf, këngëtarja shqiptare shprehet se ka shumë dhunti artistike, por përveç kësaj, “kam dhunti t’i parandiej gjërat që do më ndodhin dhe kam dhunti të dashuroj dikë shumë bukur”. E pyetur nëse do të pëlqente të pozonte nudo në shkëmbim të një shume të madhe parash, Çili thotë se “ndoshta në karrierën time si modele dhe në një moshë më të vogël mund edhe të ndodhte...” Lidhur me meshkujt Çiljeta preferon seriozitetin të shoqëruar më dashamirësi e fisnikëri. Porse a mund të fitohet lehtë një mashkull prej një femre, Çiljeta pohon se personalisht këtë e bën shumë lehtë me anë të syve.

“Mendoj me spontanitetin që çdo njeri duhet ta ketë në vetvete. Sa më shumë të jetë vetvetja, aq më shumë e afron dikë te vetja. Unë e kam shumë të thjesht, sepse flas me shikim gjithmone
Çiljeta i rëzon meshkujt me një shikim Ciljeta
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 21456
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

Çiljeta i rëzon meshkujt me një shikim Empty Re: Çiljeta i rëzon meshkujt me një shikim

Wed 2 Feb 2011 - 12:05
Une e di se si mbahem... Çiljeta i rëzon meshkujt me një shikim 1698836746
Amelia
Amelia
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 6705
<b>Hobi</b> Hobi : Ngacmimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi torte
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2010

Çiljeta i rëzon meshkujt me një shikim Empty Re: Çiljeta i rëzon meshkujt me një shikim

Wed 2 Feb 2011 - 12:29
More cunat vetem ti shohin C!i@t kesajt bien Çiljeta i rëzon meshkujt me një shikim 1698836746
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 21456
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

Çiljeta i rëzon meshkujt me një shikim Empty Re: Çiljeta i rëzon meshkujt me një shikim

Mon 7 Feb 2011 - 2:10
Sponsored content

Çiljeta i rëzon meshkujt me një shikim Empty Re: Çiljeta i rëzon meshkujt me një shikim

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi