Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21329
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Cfare deshironit te beheshit ne jete kur ishit te vegjel?...

prej Fri 25 Feb 2011 - 21:59
First topic message reminder :

Cfare deshironit te beheshit ne jete kur ishit te vegjel?... - Faqe 3 333516

Arian 123
Arian 123
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 4194
<b>Hobi</b> Hobi : Shume.
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/08/2012

default Re: Cfare deshironit te beheshit ne jete kur ishit te vegjel?...

prej Wed 20 Feb 2013 - 22:12
Kaq shume ta sjellin ne maje te hundes ty ne forum? Une mendoja se ty te duan te gjithe.


Wer nicht mehr liebt und nicht mehr irrt, der lasse sich begraben.

Johann Wolfgang von Goethe
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Cfare deshironit te beheshit ne jete kur ishit te vegjel?...

prej Wed 20 Feb 2013 - 22:16
bej shaka...te gjith jo,ama shumica po...ti besoj se po...se te arrestoj pastaj!


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Cfare deshironit te beheshit ne jete kur ishit te vegjel?... - Faqe 3 Image
Arian 123
Arian 123
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 4194
<b>Hobi</b> Hobi : Shume.
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/08/2012

default Re: Cfare deshironit te beheshit ne jete kur ishit te vegjel?...

prej Wed 20 Feb 2013 - 22:36
Une prandaj rri urte se i kam frik policet. grrrr


Wer nicht mehr liebt und nicht mehr irrt, der lasse sich begraben.

Johann Wolfgang von Goethe
Isida
Isida
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
<b>Postime</b> Postime : 8887
<b>Hobi</b> Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ku je t'i edhe unë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/04/2011

default Re: Cfare deshironit te beheshit ne jete kur ishit te vegjel?...

prej Thu 21 Feb 2013 - 2:00
Ca kam enderruar qysh ne femijri,ja kam arritur
https://www.youtube.com/watch?v=VMuGLSnivUg&feature=youtu.be
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Cfare deshironit te beheshit ne jete kur ishit te vegjel?...

prej Thu 21 Feb 2013 - 2:05
Gjinokolog po me mir qe su bera kush rri e merret me grat e femit e botes lol grrrr Cfare deshironit te beheshit ne jete kur ishit te vegjel?... - Faqe 3 1698836746 Cfare deshironit te beheshit ne jete kur ishit te vegjel?... - Faqe 3 1698836746


Cfare deshironit te beheshit ne jete kur ishit te vegjel?... - Faqe 3 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Cfare deshironit te beheshit ne jete kur ishit te vegjel?... - Faqe 3 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Nitta
Nitta
Komplet
Komplet
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3811
<b>Hobi</b> Hobi : Pushimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te Motra ime Essi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/07/2011

default Re: Cfare deshironit te beheshit ne jete kur ishit te vegjel?...

prej Sat 23 Feb 2013 - 12:34
Moter medicinale
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21329
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Cfare deshironit te beheshit ne jete kur ishit te vegjel?...

prej Sat 6 Aug 2016 - 4:05
BeSaa shkruajti:I doja shume yjet dhe cdohere mendoja te behesha austronaute.


Me lejo per citimin Besa, por po lexoja kujtimet ne shkrimet e kesaj teme dhe u ndala ketu se me bente cudi fjala "austronaut" dhe i gjeta kuptimin thurres...

Austronaut = Aus...tronaut = Jaus...teronaut = Jash...teronit = JASHTE TERENIT = JASHT TOKE...

Ja pse origjina e njerezimit eshte SHQIPTARE sepse gjithcka shpjegohet me rrenje Shqip.

...i vogel kam dashur t'i kuptoj mire fjalet, qe thoni, me rrenje e me dhemballe.

Luan_Valikardi
(E.J.K)


Cfare deshironit te beheshit ne jete kur ishit te vegjel?... - Faqe 3 6ds9w0
Sponsored content

default Re: Cfare deshironit te beheshit ne jete kur ishit te vegjel?...

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi