Share
Shko poshtë
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Ketu mund te kerkoni cdo program per kumpjutrin tuaj

prej Fri 4 Mar 2011 - 18:31
Ketu mund te kerkoni cdo program per kumpjutrin tuaj
jepni vetem emrin e programit
arsim85
arsim85
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kosovë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 06/11/2012

default Re: Ketu mund te kerkoni cdo program per kumpjutrin tuaj

prej Tue 6 Nov 2012 - 21:49
tung une jam arsimi jam antar i ri ne ket forum desha t'ju kerkoj ni profram e cili thirret H264 WEBCAM pro 2.4 nese kishit mujt me postu full
Ariol11
Ariol11
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 2251
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Lushnje
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/10/2012

default Re: Ketu mund te kerkoni cdo program per kumpjutrin tuaj

prej Wed 7 Nov 2012 - 20:22
http://thepiratebay.se/search/H264%20Webcam%20Pro%202.4/0/99/0
Ose ketu i ke te gjitha http://www.filecrop.com/search.php?w=H264+WebCam+Pro+2.4&size_i=0&size_f=100000000&engine_r=1&engine_h=1&engine_m=1&engine_d=1


. . Kur nje Dashuri mbaron Nje nga te Dy vuan' , Nqs nuk vuan asnje , Nuk ka filluar kurre , Nese vuajn te dy nuk ka Mbaruar...
Ketu mund te kerkoni cdo program per kumpjutrin tuaj 357poci
arsim85
arsim85
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kosovë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 06/11/2012

default Re: Ketu mund te kerkoni cdo program per kumpjutrin tuaj

prej Wed 7 Nov 2012 - 22:37
um fal po ktu eshte ka ma qet per mu regjistru kur pe qes krekun qe ka mundesi me postu naj krek tjeter
arsim85
arsim85
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kosovë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 06/11/2012

default Re: Ketu mund te kerkoni cdo program per kumpjutrin tuaj

prej Sat 24 Nov 2012 - 23:27
a ka naj kush program si mosi maker qe ka naj kush naj program kish bo mir me postu se pom duhet si shum p.sh. pom duhet me qit foto edhe muzik e me ndreq me pas edhe effekte mu kan sikur movi maker
admin
admin
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
 <b>Mosha</b> Mosha : 23
<b>Postime</b> Postime : 2
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/09/2013

default Re: Ketu mund te kerkoni cdo program per kumpjutrin tuaj

prej Thu 5 Sep 2013 - 10:25
peshendeti une kam qef te di ndonje program per me hack hotmail.com dhe facebook
W0rld
W0rld
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 570
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika,leximi&stervitja
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Your Dreams!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/04/2013

default Re: Ketu mund te kerkoni cdo program per kumpjutrin tuaj

prej Thu 5 Sep 2013 - 11:50
Kompanitë e Hotmail dhe Yahoo janë nga më të mëdhatë në internet dhe të siguroj se ato kanë marrë çdo hap të mundshëm për të siguruar llogaritë e miliona anëtarëve.

Prandaj mos u mundo kot të thyesh sigurinë e tyre sepse është pothuajse e pamundur.

Provo ta gjesh me hamëndje duke njohur psh emrin e personit, datëlindjen, emrat e të afërmve, emrin e qënit, maces ose ndonjë fjalë tjetër e rëndësishme.
Mënyra tjetër që përdoret për personat që nuk marrin vesh shumë nga kompjuterat është duke bërë një kopje identike të faqes së Yahoo ose Hotmail dhe të shtysh viktimën që të përdorë atë faqe për të hapur emailin. P.sh. Duke i dërguar adresën e faqes tënde në email. Personi që kujton se po viziton hotmail.com do shkruaj emrin dhe fjalëkalimin si zakonisht duke menduar se po hap emailin por emri dhe fjalëkalimi do dërgohen tek ty. Kjo metodë kërkon aftësi teknine në HTML për të ndërtuar një faqe fallco të hotmail.
Mënyra tjetër është përdorimi i programeve përgjues. Nqs ke leje të përdorësh një kompjuter që përdor personi që do ti vjedhësh fjalëkalimin, mund të instalosh një program të vogël që fshihet në sfond dhe regjistron çdo buton që shtypet në tastjerë. Kur personi largohet nga kompjuteri, ti shkon atje dhe hap programin për të lexuar fjalëkalimin që ka përdorur për Hotmail.


Këto metoda përdoren shpesh në kompjutera publikë, si libraritë, netkafetë, etj. Për ata që përdorin këto kompjutera është mirë të mos hapin llogari personale ose të hapin llogarinë pa shkruajtur fjalëkalimin në tastierë.

psh: Mund të formosh fjalëkalimin duke kopjuar çdo shkronjë nga një faqe interneti ose të përdorësh tastjerën virtuale tek start > programs > accessories > accessiblity > on-screen keyboard.I lutem atyre që kanë shumë fytyra, jepjani ndonjë fytyrë atyre që s'kanë fare !
Sponsored content

default Re: Ketu mund te kerkoni cdo program per kumpjutrin tuaj

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi