Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Rozana Radi ‘sherr’ me Rovena Stefën? Empty Rozana Radi ‘sherr’ me Rovena Stefën?

Tue 22 Mar 2011 - 21:14
Nuk marrin fund zënkat mes artistëve. ‘Lufta’ Rozana – Rezarta tash është shndërruar në Rozana – Rovena.Debatet për profesionalizimin apo xhelozinë e njërës apo tjetrës vijojnë pafund edhe pse nuk merret vesh se kush ka qenë iniciatore e kësaj zënke.Ndërkaq, ditë më parë në emisionin “Zonë e Lirë” të Arian Çanit, e ftuar për klipin e saj më të ri, Rovena është pyetur nga moderatori nëse do ta mallkonte apo jo Rozanën, që t’i çahej silikoni që ajo ka vendosur në gjoks pak muaj më parë.“Unë nuk mallkoj njeri”, – është shprehur si për të ruajtur ekuilibrin Rovena, duke shtuar se ajo nuk ka pasur asnjëherë gjë me Rozin, por ka qenë kjo e fundit, që ka folur lart e poshtë për të si këngëtare, mesa duket nga “dashuria e madhe”.Ndërsa Rozana Radi pa kaluar as 5 minuta, përmes një mesazhi i është përgjigjur Rovenës.“Çani, unë nuk zihem me njeri. Kam katër profesione, poete, flautiste, aktore dhe këngëtare, ndaj i thuaj asaj këngëtares që ke në studio, të flasë për atë që ka ardhur aty e jo për mua, që më marrin nëpër gojë edhe kur unë e bëj pushim. Duan të zënë faqet e para të gazetave me emrin tim”, – është shprehur Rozi, ndërsa nga ana e saj, Rovena i ka dërguar një puthje përmes ekranit. /Vipat/
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 21456
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

Rozana Radi ‘sherr’ me Rovena Stefën? Empty Re: Rozana Radi ‘sherr’ me Rovena Stefën?

Wed 23 Mar 2011 - 18:01
Message reputation : 0% (1 vote)
O Pika...

Po mirë mo, kaq trru pa llogjikë kanë...
Pyetje janë ato që u drejtojnë?!...
Të gjithë e kanë fajin që nuk hapin qorrat t'i japin vlerë artit, por sillen pa cipë...
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi