Shko poshtë
Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 105
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Puthjet sipas shenjes se horoskopit !

prej Wed 3 Feb 2010 - 15:24
Puthjet sipas shenjes se horoskopit !
Pyetni partnerin tuaj per shenjen ne Horoskop dhe do ta dini se si puthet ai/ajo?

Dashi :
Puthjet e dashit jane te shpejta,perplot kenaqsi qe zgjasin pak.

Demi:
Puthjet e tua jane te buta dhe mund te zgjasin me ore te tera

Binjaket:
Puthjet e binjakeve shpesh here nderpriten me te qeshura te papritura dhe me qeshje spontane

Gaforrja:
Puthjet e gaforres jane te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurre

Luani:
Luanet puthin egersisht dhe presin duartrokitje

Virgjeresha:
Puthjet e virgjereshea jane te rregullta dhe aq te buta, sa partneri heton vetem pas nderprerjes

Peshorja:
Jeni aq te ndrydhur sa veshtire dhuroni puthje

Akrepi:
I kaperceni puthjet dhe kaloni ne...cfardo qe ju bie ndermend

Shigjetari:
Puthjet e tuaja jane spontane, ashtu qe ate qe e puthni gjithmon kerkon edhe me ....

Bricjapi: Puthjet e tua jane momentet ne te cilat keni hasur ne lodhjet dhe stresin e dites

Ujori:
Puthjet tuaja jane te lengeta dhe me se shumti deshironi ti mbani syte hapur

Peshqit:
Derisa putheni, syte tuaj xixellojne, jane romantike dhe zgjasin shume....
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Puthjet Sipas Horoskopit...

prej Mon 28 Mar 2011 - 11:48
Dashi :
Puthjet e dashit jane te shpejta,perplot kenaqsi qe zgjasin pak.

Demi:
Puthjet e tua jane te buta dhe mund te zgjasin me ore te tera

Binjaket:
Puthjet e binjakeve shpesh here nderpriten me te qeshura te papritura dhe me qeshje spontane

Gaforrja:
Puthjet e gaforres jane te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurre

Luani:
Luanet puthin egersisht dhe presin duartrokitje

Virgjeresha:
Puthjet e virgjereshea jane te rregullta dhe aq te buta, sa partneri heton vetem pas nderprerjes

Peshorja:
Jeni aq te ndrydhur sa veshtire dhuroni puthje

Akrepi:
I kaperceni puthjet dhe kaloni ne...cfardo qe ju bie ndermend

Shigjetari:
Puthjet e tuaja jane spontane, ashtu qe ate qe e puthni gjithmon kerkon edhe me ....

Bricjapi: Puthjet e tua jane momentet ne te cilat keni hasur ne lodhjet dhe stresin e dites

Ujori:
Puthjet tuaja jane te lengeta dhe me se shumti deshironi ti mbani syte hapur

Peshqit:
Derisa putheni, syte tuaj xixellojne, jane romantike dhe zgjasin shume....


Edituar për herë të fundit nga Luan_Valikardi në Tue 7 Jun 2011 - 22:18, edituar 1 herë gjithsej


Puthjet Sipas Horoskopit... 6ds9w0
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Puthjet Sipas Horoskopit...

prej Mon 28 Mar 2011 - 11:51
Pershorja:
Jeni aq të ndrydhur sa vështirë të dhuroni puthje.

Çudi!...Puthjet Sipas Horoskopit... 6ds9w0
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Puthjet Sipas Horoskopit...

prej Mon 28 Mar 2011 - 12:12
Binjakët:
Puthjet e binjakëve shpesh herë ndërpriten me të qeshura të papritura dhe me qeshje spontane.

wowwwwwwww si ja qellojka heroskopi aman as qe me eshte ofruar...ahhahahahaha seriozisht deri diku me eshte ofruar....
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Puthjet Sipas Horoskopit...

prej Mon 28 Mar 2011 - 14:59
Peshqit:
Derisa putheni, sytë tuaj xixëllojnë, janë romantikë dhe zgjasin shumë.

Puthjet Sipas Horoskopit... 56925 hajde horoskop hajde qe na more ftyren Puthjet Sipas Horoskopit... 56925 Puthjet Sipas Horoskopit... 45550
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Puthjet Sipas Horoskopit...

prej Mon 28 Mar 2011 - 16:13
jo une edhe perse nuk i besoj horoskopit nga nje her me qellon hahahahahah.....
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Puthjet Sipas Horoskopit...

prej Mon 28 Mar 2011 - 17:22
Ujori:
Puthjet tuaja janë të lëngëta dhe në të shumtën e rasteve dëshironi t'i mbani sytë hapur. Puthjet Sipas Horoskopit... 552763


Puthjet Sipas Horoskopit... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Puthjet Sipas Horoskopit...

prej Mon 28 Mar 2011 - 17:23
Pershorja:
Jeni aq të ndrydhur sa vështirë të dhuroni puthje.
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Puthjet Sipas Horoskopit...

prej Wed 30 Mar 2011 - 9:34
Binjakët:
Puthjet e binjakëve shpesh herë ndërpriten me të qeshura të papritura dhe me qeshje spontane.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Puthjet Sipas Horoskopit...

prej Tue 19 Apr 2011 - 22:39
Ujori:
Puthjet tuaja jane te lengeta dhe me se shumti deshironi ti mbani syte hapur


Puthjet Sipas Horoskopit... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Puthjet Sipas Horoskopit...

prej Tue 19 Apr 2011 - 22:45
puthjet tuja si njofAnabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Puthjet Sipas Horoskopit...

prej Tue 19 Apr 2011 - 23:05
po thuj puthjen tende ti sipas shenjes se horoskopit qe je Kushtrim Very Happy


Puthjet Sipas Horoskopit... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Golden
Golden
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3138
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/10/2010
http://pc4everything.blogspot.com/

default Re: Puthjet Sipas Horoskopit...

prej Tue 19 Apr 2011 - 23:26
Shigjetari:
Puthjet e tuaja jane spontane, ashtu qe ate qe e puthni gjithmon kerkon edhe me ....
Puthjet Sipas Horoskopit... 322547Product Image
Kristiina
Kristiina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 5449
<b>Hobi</b> Hobi : Noti...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : GRECCE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/01/2010

default Re: Puthjet Sipas Horoskopit...

prej Tue 19 Apr 2011 - 23:53
Dashi :
Puthjet e dashit jane te shpejta,perplot kenaqsi qe zgjasin pak. Puthjet Sipas Horoskopit... 688775
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Puthjet Sipas Horoskopit...

prej Tue 26 Apr 2011 - 17:22
Luani:
Luanët puthin egërsisht dhe presin duartrokitje.
(ja paska fut kot)


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Puthjet Sipas Horoskopit...

prej Sat 30 Apr 2011 - 6:20
Timi shkruajti:Binjakët:
Puthjet e binjakëve shpesh herë ndërpriten me të qeshura të papritura dhe me qeshje spontane
.
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Puthjet Sipas Horoskopit...

prej Tue 7 Jun 2011 - 17:20
Luan_Valikardi shkruajti:Pershorja:
Jeni aq të ndrydhur sa vështirë të dhuroni puthje.

Çudi!...


I peshoj mirë, ndaj... Puthjet Sipas Horoskopit... 322547


Puthjet Sipas Horoskopit... 6ds9w0
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Puthjet Sipas Horoskopit...

prej Tue 7 Jun 2011 - 22:03
Ak-47 shkruajti:Luani:
Luanët puthin egërsisht dhe presin duartrokitje.
(ja paska fut kot)


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Puthjet Sipas Horoskopit...

prej Tue 7 Jun 2011 - 22:11
Ujori:
Puthjet tuaja janë të lëngëta dhe në të shumtën e rasteve dëshironi t'i mbani sytë hapur.
Alkimisti
Alkimisti
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 3685
<b>Hobi</b> Hobi : tegjitha ngapak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : nenqellin e hapur
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 02/05/2011

default Re: Puthjet Sipas Horoskopit...

prej Tue 7 Jun 2011 - 22:15
Luan_Valikardi shkruajti:
Peshqit:
Derisa putheni, sytë tuaj xixëllojnë, janë romantikë dhe zgjasin shumë.InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Puthjet Sipas Horoskopit...

prej Thu 16 Jun 2011 - 0:21
Luani:
Luanet puthin egersisht dhe presin duartrokitje


Ku e moret kte ne gazet shekulli e gjetet kte horoskop lol hahahaha Puthjet Sipas Horoskopit... 1698836746


Puthjet Sipas Horoskopit... 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Puthjet Sipas Horoskopit... 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Puthjet Sipas Horoskopit...

prej Mon 26 Nov 2012 - 19:07
"Puthjet sipas shenjes se horoskopit !"
me
"Puthjet Sipas Horoskopit..."

temat u bashkun


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Puthjet Sipas Horoskopit... N
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Puthjet Sipas Horoskopit...

prej Wed 23 Jan 2013 - 4:45
Luani:
Luanet puthin egersisht dhe presin duartrokitje Puthjet Sipas Horoskopit... 3791037746Puthjet Sipas Horoskopit... 3791037746


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Puthjet Sipas Horoskopit... Bar_glitter_crown_bar
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Puthjet Sipas Horoskopit...

prej Fri 25 Jan 2013 - 11:51
Dashi :
Puthjet e dashit jane te shpejta,perplot kenaqsi qe zgjasin pak.ups


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Puthjet Sipas Horoskopit... N
Sponsored content

default Re: Puthjet Sipas Horoskopit...

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi