Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Nita
Nita
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 1124
<b>Hobi</b> Hobi : none
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : USA
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010

Djem… për shtëpi Empty Djem… për shtëpi

Tue 2 Feb 2010 - 20:07
Siç e shihni, këtu nuk kemi të bejmë me djem të zakonshëm por me tre tipa krejt ekstrem, të cilëve u pëlqen të ekspozohen dhe të tregojnë ndryshueshmërinë që kanë nga të tjerët. Kështu që nuk kanë lënë më tatoo, gozhdë, hekura, tela etj etj pa i “balcamosur” mbi vete. Mirë ditën, por natën si u vete halli këtyre njerëzve?! Imagjinoni një të moshuar të dalë të blej diçka dhe të përballet me një njeri të tillë, ka të ngjarë të pësoj ndonjë infarkt të menjëherëshëm… E çuditëshmja është se nevej prindërit na qortonin për një vath të thjesht të vendosnim në hundë ose kërthizë ( në rastin tim, jo vetëm nuk më lejuan por nga “presioni” psikologjik që pësova nuk kam përdorur kurrë as në vesh… ndoshta jam dhe ndër vajzat e pakta që nuk përdorin bizhu… nejse). Faktikisht, ngaqë koha kalon, nuk ia vlen të jemi shumë puritanë, gjithësesi të mos tejkalojmë dhe kufijtë e normalitetit, nuk besoj se një vath në hunde apo ne vesh ka ndonjë gjë të keqe, por të mbingarkohesh në këtë mënyrë, shkakton pervec shok optik dhe psikologjik…
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi