Shko poshtë
Golden
Golden
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3138
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/10/2010
http://pc4everything.blogspot.com/

default Konverto YouTube video në MP3 (Online Convert)

prej Fri 15 Apr 2011 - 18:35
Message reputation : 50% (2 votes)
Vetem zhvendoseni URL-në e videos, pastaj CONVERT dhe kjo eshte!

KETUProduct Image
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Konverto YouTube video në MP3 (Online Convert)

prej Fri 15 Apr 2011 - 19:04
GABIM! ky program nuk funksionon sic duhet nuk i njef pjesen me te madhe te URL qe ka Youtube, dikur bente por tani nuk ben me, provoni kete tjetren http://www.youtube-mp3.org/ njef cdo URL qe ka Youtube dhe i konverton ne mp3 duke kopjuar URL e vidjos qe te duhet dhe pasi i jep paste klikon CONVERT VIDEO dhe pun sekondash vidjoja konvertohet nese nuk e kuptoni se si behet me pyesni me PM


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
Golden
Golden
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3138
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/10/2010
http://pc4everything.blogspot.com/

default Re: Konverto YouTube video në MP3 (Online Convert)

prej Fri 15 Apr 2011 - 19:05
Te mbetet ty ta provosh Wink mua m'i njeh te gjitha edhe pse nuk kam nevoje ti Konvertoj ne kete menyre! Wink

Por edhe ky qe ke postuar ti, ben WinkProduct Image
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Konverto YouTube video në MP3 (Online Convert)

prej Fri 15 Apr 2011 - 19:09
ak programi qe thot pimi fuksiono shume mire dhe edhte shume i mere ne qofte se nuk di aatehere nuk ben po dhe ai qe thua ti eshte shume i mire Konverto YouTube video në MP3 (Online Convert) 899987
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Konverto YouTube video në MP3 (Online Convert)

prej Fri 15 Apr 2011 - 19:10
ky qe dhash une njeh cdo Url te youtubit ndersa ai nuk i njeh te gjitha gjithsesi une nuk perdor anjerin nga kta por i kam perdorur me perpara tani kam program tjetr te shkarkuar ne pc me an te cilit i shkarkon ne cdo lloj forme si mp3, mp4, per telefon per CD etj.


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Konverto YouTube video në MP3 (Online Convert)

prej Fri 15 Apr 2011 - 19:11
Berti shkruajti:ak programi qe thot pimi fuksiono shume mire dhe edhte shume i mere ne qofte se nuk di aatehere nuk ben po dhe ai qe thua ti eshte shume i mire Konverto YouTube video në MP3 (Online Convert) 899987
ai nuk i njeh te gjittha UrL me kan dal shum URL qe nuk i njeh, nderkoh ai tjetri i njeh dhe i konverton me shpejt


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Konverto YouTube video në MP3 (Online Convert)

prej Fri 15 Apr 2011 - 19:17
Ak-47 shkruajti:
Berti shkruajti:ak programi qe thot pimi fuksiono shume mire dhe edhte shume i mere ne qofte se nuk di aatehere nuk ben po dhe ai qe thua ti eshte shume i mire Konverto YouTube video në MP3 (Online Convert) 899987
ai nuk i njeh te gjittha UrL me kan dal shum URL qe nuk i njeh, nderkoh ai tjetri i njeh dhe i konverton me shpejt
po disa nuk i njeh po per te shpejtesi eshte shume i shpejt
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Konverto YouTube video në MP3 (Online Convert)

prej Fri 15 Apr 2011 - 19:21
ne pergjithesi vidjot e reja nuk i njeh dhe per pun shpejtesie ai tjetri eshte me i shpejt gjithsesi nuk jan keq


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Konverto YouTube video në MP3 (Online Convert)

prej Fri 15 Apr 2011 - 20:23
Ene per mua fuksionon linku i X-pIM GoLd super....
Faleminderit shume....
edhe pse e kam dit kete gje po mire eshte qe per ata qe nuk e kan ditur qe e ke publikuar ne forum flm shume.....
Golden
Golden
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3138
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/10/2010
http://pc4everything.blogspot.com/

default Re: Konverto YouTube video në MP3 (Online Convert)

prej Sun 24 Mar 2013 - 23:21
Edhe ketu mund te behet konvertimi i videos ne formate te ndryshme, gjithashtu video ne mp3. Kualiteti HIGH per PC, Celular, etj.

http://mp3avi.com/Product Image
Sponsored content

default Re: Konverto YouTube video në MP3 (Online Convert)

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi