Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21329
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Max Bodenstein

prej Fri 13 May 2011 - 5:40
Max Bodenstein lindi më 15 korrik 1871 në Magdeburg, Gjermani dhe vdiq më3 shtator 1942 në Berlin. Ishte fizikanë dhe kimist gjerman. Njihej si formues i kimisë kinetike.


Max Bodenstein 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi