Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21329
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Martin Heinrich Klaproth

prej Fri 13 May 2011 - 5:45
Martin Heinrich Klaproth lindi më 1 dhjetor 1743 në Wernigerode, Gjermani dhe vdiq 1 janar 1817 në Berlin. Ishte kimist gjerman.


Martin Heinrich Klaproth 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi