Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Smithson Tennant

prej Fri 13 May 2011 - 6:03
Smithson Tennant lindi më 30 nëntor të vitit 1761 në Selby në North Yorkshire, dhe vdiq më 22 shkurt të vitit 1815 në Boulogne. Ishte një kimist anglez.


Smithson Tennant 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi