Share
Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Theodor Svedberg

prej Fri 13 May 2011 - 6:04
The (Theodor) Svedberg lindi më 30 gusht të vitit 1884 në Valbo (afër Gävle) dhe vdiq më 26 shkurt të vitit 1971 në Kopparberg. Ishte një kimist suedez.


Theodor Svedberg 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi