Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Walter Kossel

prej Fri 13 May 2011 - 6:09
Walther Kossel lindi më 4 janar të vitit 1888 në Berlin dhe vdiq më 22 maj të vitit 1956 në Tübingen. Ishte një kimist dhe fizikan gjerman. Ishte djali i Nobelistit për mjekësi Albrecht Kossel.


Walter Kossel 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi