Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default William Henry Perkin

prej Fri 13 May 2011 - 6:11
William Henry Perkin lindi më 12 mars të viti 1838 në Londër dhe vdiq më 14 korrik të vitit 1907 në Sudbury. Ishte një kimist anglez.


William Henry Perkin 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi