Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default WebCamMax 7.2.6.8

prej Thu 19 May 2011 - 20:19
WebCamMax 7.2.6.8 Images?q=tbn:ANd9GcQIgjEQt1tO8PPp-1axAOqZiZN7wTOXew_TcExrBcFVbJnJk_nOkA&t=1
WebcamMax - Të ofron shërbimeve të avancuara për të punuar me një Webcam. Programi, i cili shton efekte të mahnitshme ne video e ne të gjithë webcams, edhe pa një aparat vërtetë. Ky program mund të përdoret nga parazgjedhur në aplikime të tilla si ICQ, AIM, MSN, Camfrog, Skype, Paltalk, Yahoo, ANYwebcam, Stickam. Ju mund të konfiguroni Full WebcamMax në mënyrë që ajo do të fillojë për të vepruar dhe për të ruajtur transmetuar nga kamera vetëm kur lente do të bllokohet lëvizja.

Ka 1000 efekte

Ka begraunde te ndryshme etj.

Kodi:
http://www.filesonic.com/file/923054511


WebCamMax 7.2.6.8 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Xhoni_bravo
Xhoni_bravo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 59
<b>Postime</b> Postime : 3476
<b>Hobi</b> Hobi : SPORTI
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/02/2011

default Re: WebCamMax 7.2.6.8

prej Fri 20 May 2011 - 12:57
sa kushton nje kamer e tille anna WebCamMax 7.2.6.8 45550Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi