Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 108
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

Si do reagonit nese i dashuri/e dashura ka paguar nje dedektiv per t'ju ruajtur? Empty Si do reagonit nese i dashuri/e dashura ka paguar nje dedektiv per t'ju ruajtur?

Tue 9 Feb 2010 - 16:39
Vajza dhe djem!
Nese rastesisht do te zbulonit se i dashuri apo e dashura qe ju keni krijuar aq shume besim ka paguar nje dedektiv privat per t'ju ruajtur se cfare beni, ku shkoni, si do ishte reagimi juaj pasi ta merrnit vesh?

Cfare do ti thonit atij/asaj?

Do i jepnit fund lidhjes perderisa sa ai/ajo nuk ka besim tek ju sa ju ka ven roje?
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Si do reagonit nese i dashuri/e dashura ka paguar nje dedektiv per t'ju ruajtur? Empty Re: Si do reagonit nese i dashuri/e dashura ka paguar nje dedektiv per t'ju ruajtur?

Sat 5 Feb 2011 - 12:09
E theva ne mes poe mora vesh nje gje te till, s´dua te me ruaj askush sepse ruhem vet , dhe perderisa ja dhurova zemren s´ka pse e ben nje gje te till, ti ruaj Erot per ndonje gje me te bukur se kjo, se i duhen ne te ardhmen.!! Very Happy
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Si do reagonit nese i dashuri/e dashura ka paguar nje dedektiv per t'ju ruajtur? Empty Re: Si do reagonit nese i dashuri/e dashura ka paguar nje dedektiv per t'ju ruajtur?

Sat 5 Feb 2011 - 13:38
do i jepja e doren ne shenje falenderimi per mundin qe ben te me pergjoj mua e harxhon kohen e tij si dhe lekun,do kuptoja se kam pak rendesi per te sa te arrij te ve dedektiv te me pergjoj e te interesohet se cfare bej...
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Si do reagonit nese i dashuri/e dashura ka paguar nje dedektiv per t'ju ruajtur? Empty Re: Si do reagonit nese i dashuri/e dashura ka paguar nje dedektiv per t'ju ruajtur?

Sat 5 Feb 2011 - 13:49
po arrita gjeja deri ne ate faze qe te vesh dedektiv vari taburet
Sponsored content

Si do reagonit nese i dashuri/e dashura ka paguar nje dedektiv per t'ju ruajtur? Empty Re: Si do reagonit nese i dashuri/e dashura ka paguar nje dedektiv per t'ju ruajtur?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi