Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default E merr në qafë babin

prej Fri 3 Jun 2011 - 10:22
E merr në qafë babin Cat-thumb_droga
Një vajzë 10-vjeçare nga Newhaven në Sussex-in Lindor në orën e
mësimit në të cilën fëmijët sjellin sende nga shtëpia dhe flasin për to,
kishte marrë një qese me bonbone “Haribo” në të cilën babai i saj e
kishte fshehur kokainën.

Ajo miqve filloi t’u sqarojë se në këtë pako gjendet edhe “qesja me
sheqer shtesë”, ndërsa mësuesja mbeti e shokuar kur e kuptoi se fëmija e
tregoi kokainën. Ajo ia mori fëmijës qesen dhe e thirri policinë.

Policia zhvilloi kontroll në shtëpinë e saj të vlefshme 200.000
funte, dhe te babai i saj (31-vjeçar) gjetën 100 paketime me kokainë. Ky
rast i pazakontë shkaktoi bujë të madhe në opinion, ndërsa prindërit e
fëmijëve të kësaj shkolle mbetën të shokuar.

“Fëmijët i mësojmë që mos të marrin ëmbëlsira nga të huajt, por si
t’ua sqarojmë tani që nuk duhet të marrin bonbone as nga shokët e shoqet
e klasës”, tha një nënë e revoltuar. Babai i vajzës është burgosur dhe u
akuzua për shpërndarje të drogës.
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21428
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: E merr në qafë babin

prej Fri 3 Jun 2011 - 10:33
Krim...

Prind është ai!!!


E merr në qafë babin 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi