Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Cilët lloj flokësh pëlqeni më tepër?

prej Tue 7 Jun 2011 - 17:43
Si për meshkujt edhe për femrat pyetja është e njëjtë, veçse drejtimi lejohet sipas dëshirës tuaj në postimin që ju tregoni...

P.sh.: -Cilët lloj flokësh pëlqeni më tepër te një femër, te një mashkull, në veten tuaj...

Mua te një femër më pëlqejnë lloji i flokëve kaçurrela...

Diskutim të këndshëm...


Cilët lloj flokësh pëlqeni më tepër? 6ds9w0
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Cilët lloj flokësh pëlqeni më tepër?

prej Tue 7 Jun 2011 - 20:29
ne veten teme ashtu sic i kam te gjate dhe krehje te thjeshte


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Cilët lloj flokësh pëlqeni më tepër? N
Ilda
Ilda
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 792
<b>Hobi</b> Hobi : noti & librat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 07/04/2011

default Re: Cilët lloj flokësh pëlqeni më tepër?

prej Fri 10 Jun 2011 - 21:58
te drejte ngjyre geshtenje..Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Cilët lloj flokësh pëlqeni më tepër?

prej Fri 10 Jun 2011 - 22:00
sic i kam .....thjesht te gjata e te leshume


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Cilët lloj flokësh pëlqeni më tepër? N
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Cilët lloj flokësh pëlqeni më tepër?

prej Sun 26 Jun 2011 - 23:08
geshtenje sic i kam edhe me onde i doja se i kam te drejta
Sponsored content

default Re: Cilët lloj flokësh pëlqeni më tepër?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi