Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 21456
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

Anxhela topmodelja më e klikuar në Google Empty Anxhela topmodelja më e klikuar në Google

Mon 13 Jun 2011 - 15:15
Pozimi pa mbathje në ndarjen e cmimeve të modës CFDA i ka dhënë famën e paimagjinueshme topmodeles shqiptare, e cila prej vitesh jeton në Amerikë. Megjithëse fotot ishin skandal i vërtetë, bukuroshja shqiptare ka vazhduar të ecë para duke mbajtur kokën lart dhe polemikave duke iu përgjigjur me sharm dhe bukuri. Anxhela Martini është topmodelja më e klikuar në Google për muajin qershor duke ia kaluar supermodeleve më të bukura në treg për momentin, si Gisele Bundchen, Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Candice Swanepoel. E gjitha në CDFA ishte tërësisht e pafajshme, por me cfarë ka ndodhur mund të them vetëm se po kthej limonët në limonadë. ”Anxhela Martini ka pozuar për revistën Love Cat. Ja disa nga fotot e setit mahnitës të përgatitura nga kjo revistë për këtë verë. Fotot janë publikuar ekskluzivisht nga faqja online globalgrind.

Anxhela topmodelja më e klikuar në Google Anxhelamartini300x188
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 21456
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

Anxhela topmodelja më e klikuar në Google Empty Re: Anxhela topmodelja më e klikuar në Google

Mon 13 Jun 2011 - 15:16
Femër rrugaçe...
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Anxhela topmodelja më e klikuar në Google Empty Re: Anxhela topmodelja më e klikuar në Google

Mon 13 Jun 2011 - 19:35
O Luan po kjo esht puna e saj e pastaj pune qejfi esht kjo e me mire per ju se po spatet e pak nga keto qejfliet sgjeni rehat,cke ti shikoje e shijoje Anxhela topmodelja më e klikuar në Google 45550
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 21456
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

Anxhela topmodelja më e klikuar në Google Empty Re: Anxhela topmodelja më e klikuar në Google

Mon 13 Jun 2011 - 19:57
More ajo të bëjë ç'të dojë po është e çmëndur, unë e mallkova dhe mirë ja bëra (meqënëse nuk vritet femra për Nder)...
E lëntë zoti pa fëmijë.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Anxhela topmodelja më e klikuar në Google Empty Re: Anxhela topmodelja më e klikuar në Google

Mon 13 Jun 2011 - 20:09
as armikun tend me te keq se mallkon e jo me nje femer qe ben jeten e saj ashtu si ajo ka zgjedhur ta bej e ty ste bie asnje fjale perkundrazi te sjell kenaqesi te shikosh pamjen e saj e xaba pa asnje lloj pagese Anxhela topmodelja më e klikuar në Google 721253
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 21456
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

Anxhela topmodelja më e klikuar në Google Empty Re: Anxhela topmodelja më e klikuar në Google

Mon 13 Jun 2011 - 20:26
Mallkimi më i madh për armikun, është: Eja po ta mbajti.

Ndërsa për këtë Anxhelën nuk i bie të jetë që bën jetën e saj ashtu si ajo ka zgjedhur, sepse mbart emrin e Shqipërisë mbi krye dhe nëse është aq fisnike për ta mbartur nuk e thyen Nderin dhe Moralin.

Sa për kënaqësinë, aspak kënaqësi.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Anxhela topmodelja më e klikuar në Google Empty Re: Anxhela topmodelja më e klikuar në Google

Mon 13 Jun 2011 - 20:54
tani po qe ja ke fut kot,cka te bej atdheu morali e nderi ketu aman.te prek ty kjo te cenon apo prek atdheun tend diku,pse une kam zgjedhur te jetoj jeten time ne menyren e pelqimin tim kjo me ben jo atdhetare mua jo te ndershme e te pamoralshme...mos me ngaterroni atdhetarine me qejfet e menyren e jeteses se dikujt o Luan ta them une cfare ndiej jo atdhetari e qe duhet te kemi turp si komb pasi tregojme nivelin tone kudo me prapesirat qe bejme,vere masakrimet ska dite mos degjosh se ne shqiperi u be nje vrasje nje grabitje nje dhunim apo vetevrasje keto po qe duhet te na prekin ne moral e atdhe sepse shqiptari i vertet me dinjitet e seder sesht ky qe duket e perflitet cdo dite ne tv e gazeta,e na ben te skuqemi nga turpi e ti merresh me qejfet e dynjase...lese mendimi im ky pa keqkuptime
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 21456
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

Anxhela topmodelja më e klikuar në Google Empty Re: Anxhela topmodelja më e klikuar në Google

Mon 13 Jun 2011 - 21:04
Po mirë mo, që është rrugaçe e mallkova unë dhe në djall të vejë.
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

Anxhela topmodelja më e klikuar në Google Empty Re: Anxhela topmodelja më e klikuar në Google

Tue 14 Jun 2011 - 11:41
Kush ka na nje adres te kasj ne googel ti hedhkam nje sy se kjo dhe depilohet mir as i qime spaska per vec flokut Anxhela topmodelja më e klikuar në Google 1698836746 Anxhela topmodelja më e klikuar në Google 1698836746 Anxhela topmodelja më e klikuar në Google 1698836746 Anxhela topmodelja më e klikuar në Google 1698836746 Anxhela topmodelja më e klikuar në Google 570652
Sponsored content

Anxhela topmodelja më e klikuar në Google Empty Re: Anxhela topmodelja më e klikuar në Google

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi