Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Shkolla sa rendesi ka?

prej Sun 3 Jul 2011 - 0:33
Sa rendesi ka shkolla per ju, kur bje fjala per nje person qe doni!


Edituar për herë të fundit nga Aииα në Sat 28 Apr 2012 - 13:53, edituar 2 herë gjithsej


Shkolla sa rendesi ka?  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21427
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Shkolla sa rendesi ka?

prej Sun 3 Jul 2011 - 0:35
Shumë...

Por, një fjalë e urtë thotë: Është i mirë ai që të mëson, por është më i mirë ai që të dëgjon...

Kohët e sotme janë prishur krejt si nxënësat dhe mësuesat!!!


Shkolla sa rendesi ka?  6ds9w0
Alkimisti
Alkimisti
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 3685
<b>Hobi</b> Hobi : tegjitha ngapak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : nenqellin e hapur
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 02/05/2011

default Re: Shkolla sa rendesi ka?

prej Sun 3 Jul 2011 - 0:37
eeeee kur edon edon ndasht meshkoll ndash pa shkoll menje dor menje dore edon edonAnonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Shkolla sa rendesi ka?

prej Sun 3 Jul 2011 - 16:21
Shume rendesi ka per mua.
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Shkolla sa rendesi ka?

prej Wed 19 Oct 2011 - 23:26
Hehehehehe

ncuq koment se ka valle pas Shkolla sa rendesi ka?  45550
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: Shkolla sa rendesi ka?

prej Fri 9 Mar 2012 - 17:28
Tema leviz tek kategoria e Arsimit.
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Shkolla sa rendesi ka?

prej Fri 9 Mar 2012 - 19:45
Message reputation : 100% (1 vote)
Per mua ka pasur shume rendesi, por tani vertet si thote Luani jane prishur nxenesit por edhe mesuesat ne pergjithesi...Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Shkolla sa rendesi ka?

prej Fri 9 Mar 2012 - 21:51
Cila shkolle?

Sa shume duhet te flasesh per formimin e dikujt ne arsim!!
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Shkolla sa rendesi ka?

prej Fri 9 Mar 2012 - 22:13
Shkolla eshte mema e dijes qe prej andej ti hyn femije dhe del nje njeri i pjekur, ku ka nga nje dritare per cdo aspekt, kulturen, dijen, sjelljen dhe te ardhmen.Sigurisht qe luan nje rol mjaft te rendesishem per mos then kryesorin ne zhvillimin e nje njeriu...


Shkolla sa rendesi ka?  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Unknown
Unknown
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 1419
<b>Hobi</b> Hobi : Gjerat e veshtira ...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : grecce
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Shkolla sa rendesi ka?

prej Sun 16 Dec 2012 - 14:59
Shkolla eshte mema e dijes qe prej andej ti hyn femije dhe del nje njeri i pjekur, ku ka nga nje dritare per cdo aspekt, kulturen, dijen, sjelljen dhe te ardhmen.


Leximi për mendjen është si gjimnastika për trupin ...
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Shkolla sa rendesi ka?

prej Sun 16 Dec 2012 - 15:11
Shkolla eshte rrenja e Jetes dhe permbajtja e saj, pa shkoll thjesht asgje .
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Shkolla sa rendesi ka?

prej Sun 16 Dec 2012 - 15:14
shume rendesi ka shkolla ne jete
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Shkolla sa rendesi ka?

prej Wed 3 Apr 2013 - 23:34
AnGeLiC shkruajti:Sa rendesi ka shkolla per ju, kur bje fjala per nje person qe doni!
Per personin qe dua nuk eshte faktor shqetesues nga ana ime, do me pelqente normal, por jo se do me pengonte ta dua apo respektoj nese e meriton!


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Shkolla sa rendesi ka?  Bar_glitter_crown_bar
Sponsored content

default Re: Shkolla sa rendesi ka?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi