Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Cili është takimi më i rëndësishëm që keni pasur në Jetë.?? Empty Cili është takimi më i rëndësishëm që keni pasur në Jetë.??

Sun 3 Jul 2011 - 14:10
scratch

Cili është takimi më i rëndësishëm që keni pasur në Jetë.??
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Cili është takimi më i rëndësishëm që keni pasur në Jetë.?? Empty Re: Cili është takimi më i rëndësishëm që keni pasur në Jetë.??

Sun 3 Jul 2011 - 14:28
takimi me i rendesishem hmmm..dy kam ndermend nje takim esht per kartat e tjetri dhendri tek ky i fundit ndoshta sesht vetem nje takim por me mban per jete Cili është takimi më i rëndësishëm që keni pasur në Jetë.?? 45550 shpresoj te pakten te kem keto dy takime si me te rendesishmet Cili është takimi më i rëndësishëm që keni pasur në Jetë.?? 552763
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Cili është takimi më i rëndësishëm që keni pasur në Jetë.?? Empty Re: Cili është takimi më i rëndësishëm që keni pasur në Jetë.??

Sun 3 Jul 2011 - 16:17
Me pedagogen time te Matematikes .hera e pare qe e kam takuar do me mbese ne mendje per shume kohe.
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

Cili është takimi më i rëndësishëm që keni pasur në Jetë.?? Empty Re: Cili është takimi më i rëndësishëm që keni pasur në Jetë.??

Tue 1 May 2012 - 21:11
po e pres
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 42
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

Cili është takimi më i rëndësishëm që keni pasur në Jetë.?? Empty Re: Cili është takimi më i rëndësishëm që keni pasur në Jetë.??

Tue 18 Dec 2012 - 23:55
Me mayorin e NY, Mr. Bloomberg Cili është takimi më i rëndësishëm që keni pasur në Jetë.?? 4053947266
Sponsored content

Cili është takimi më i rëndësishëm që keni pasur në Jetë.?? Empty Re: Cili është takimi më i rëndësishëm që keni pasur në Jetë.??

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi