Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 21456
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

Lori: Kurrë nuk do të më shihni në foto me bikini Empty Lori: Kurrë nuk do të më shihni në foto me bikini

Tue 5 Jul 2011 - 18:07
Lori, e cila këto ditë ka realizuar këngën e saj “Kthehu sonte” në bashkëpunim me këngëtarin Blero, është zotuar se publiku kurrë nuk do të mund ta shohë atë në foto me bikini. Këngëtarja nga Shqipëria aktualisht është duke u përgatitur për albumin e saj më të ri dhe këtë verë nuk do të ketë kohë për pushim, edhe pse do të dëshironte të kalojë ndonjë ditë në Durrës. Por, edhe nëse kalon ndonjë ditë në plazh, Lori është zotuar se ka shans kurrë që mediat të kenë një foto të saj me bikini, siç ndodh me personazhet e tjerë. Gjatë një prononcimi për “Kosova Sot” ajo ka treguar se ndihet shumë mirë në Prishtinë prandaj edhe jeton këtu. Lori ka treguar edhe se ende është beqare dhe se nuk e lodh shumë trurin duke menduar për dasmën e saj.
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 21456
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

Lori: Kurrë nuk do të më shihni në foto me bikini Empty Re: Lori: Kurrë nuk do të më shihni në foto me bikini

Tue 5 Jul 2011 - 18:08
Shyqyr o zot një femër normale!
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi