Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Genta Ismaili promovon “Guximin” Empty Genta Ismaili promovon “Guximin”

Sat 16 Jul 2011 - 14:19
Genta Ismaili ka promovuar albumin e saj më të ri, të pestin me radhë, të titulluar “Guximi”.Albumi përmban 16 këngë, shtatë nga të cilat janë në gjuhën angleze të cilat këngëtarja i ka përgatitur në Shtete e Bashkuara të Amerikës.
Genta ndjehet e kënaqur me realizimin e albumit të ri të cilin e ka quajtur të parin “mjaft profesional dhe të veçantë”.“Për herë të parë kam realizuar një album mjaft profesional dhe të veçantë. Përveç këngëve shqipe, kam realizuar edhe 7 këngë në gjuhën angleze të cilat i kam përgatitur me krijues profesionist të këngës në Amerikë”, ka thënë Genta për ‘Zëri’.Videoklipi i saj i fundit ishte “Guximi” në bashkëpunim me Dj Da Lool, për të cilin klip është shprehur shumë e kënaqur.“Klipi është plotësisht i vërtet, kam organizuar një ndejë nga ku i kam filmuar të pranishmit pa dijeninë e tyre. Ka pasur shumë skena interesante me shumë pjesëmarrës në ‘party’ që i kemi ftuar në klip”, ka thënë Genta duke uruar që ky klip të vazhdoj të ketë sukses.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi