Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Dafina Zeqiri nuk jam shtatzënë Empty Dafina Zeqiri nuk jam shtatzënë

Thu 28 Jul 2011 - 14:54
Edhe pse ka pak ditë që ka publikuar këngën e saj më të re, klipi i së cilës është xhiruar në Australinë e largët, “Dangerously in love”, ku shfaqet me një bikini, me një trup të tonifikuar dhe me abdominale (muskujt e barkut) që do t’ia kishte zili çdo femër; sërish Duffy-n nuk e kanë lënë rehat thashethemet…Më të fundit janë ato rreth një shtatzënie të mundshme të saj, me të fejuarin Krenar Cocaj. Me sa duket, ata që janë dyshues, kanë marrë shkas nga “vala e shtatzënisë” që ka përfshirë shumë këngëtare shqiptare.Por ja që Dafina Zeqiri ka deklaruar në një program televiziv se ky nuk është rasti i saj. Pasi i la disa ditë të flasin mediet rreth kësaj çështjeje, vetë hitbërësja e “Dangerously in love”, Duffy, ka thënë: “Shtatzënë?! Nuk është fare e vërtetë, faleminderit shumë!” Këngëtarja, e cila nuk është as 22 vjeçe, me siguri i ka lënë këto thashetheme të trazonin shtypin për disa javë, me qëllim që të ishte në qendër të medieve.Ajo është duke u përkushtuar seriozisht me muzikën këto kohë, madje thuhet se kënga e saj e radhës do të jetë një bashkëpunim me reperin Getoar Selimi të grupit “Tingulli 3NT”.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi