Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Sa do te ndikonte biografia e tij/saj ne nje lidhje ?  Empty Sa do te ndikonte biografia e tij/saj ne nje lidhje ?

Fri 29 Jul 2011 - 20:45
Sa do te ndikonte biografia e tij/saj ne nje lidhje serioze ?
Biografi e kam fjalen si p.s , prinder, motra, vellezer te divorcuar, vallai i tij/ saj i burgosur , per vjedhje, ngaterresa, etj etj, me pak fjale nga opinioni publik nuk shifen me sy te mire .
Ju si do te vepronit , do te martoheshit me nje person te tille ?
nuk do t'ju frikesonte nje gje e tille , qe ne nje te ardhme te kesh probleme,
qe edhe ky/ajo do te ishte nje i/e tille dhe ne nje te ardhme mund te shkaterronte familjen ?

Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

Sa do te ndikonte biografia e tij/saj ne nje lidhje ?  Empty Re: Sa do te ndikonte biografia e tij/saj ne nje lidhje ?

Fri 29 Jul 2011 - 21:32
po une do kem lidhje me personin qe do dua dhe jo me fisin e tij...kshu nuk me intereson shume biografia e tij
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Sa do te ndikonte biografia e tij/saj ne nje lidhje ?  Empty Re: Sa do te ndikonte biografia e tij/saj ne nje lidhje ?

Mon 1 Aug 2011 - 20:18
une mendoj se gjithmone ka ndikim por varet nga personat. Ka nga ato qe e vleresojne shume dicka te tille por ka nga ato qe vejne fokusin e tyre tek personi me te cilin kane lidhje vetem dhe sduan t'ia dine per ate qe i rrethon, familjen apo edhe shoqerine ne raste shume te rralla.

Une jam e mendimit se eshte dicka per tu vleresuar ne nje fare norme te caktuar.

Sponsored content

Sa do te ndikonte biografia e tij/saj ne nje lidhje ?  Empty Re: Sa do te ndikonte biografia e tij/saj ne nje lidhje ?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi