Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Perse Njeriu Kerkon Te Dije Ate Qe Kurre Sdo E Dije?!

prej Thu 4 Aug 2011 - 0:45
Message reputation : 100% (1 vote)
NJERIU PERHERE NE KERKIM TE VETVETES ...Pse?Cili eshte qellimi i te jetuarit?!'a vlene te jetosh pse dhe per cfare?! Cila eshte alternativa me e mire:"Te jetosh qe te vdesesh"apo"Te vdesesh qe t ejetosh"?!


Perse Njeriu Kerkon Te Dije Ate Qe Kurre Sdo E Dije?!  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Perse Njeriu Kerkon Te Dije Ate Qe Kurre Sdo E Dije?!

prej Thu 4 Aug 2011 - 13:00
Kurreshtja eshte ajo qe na shtyen qe te luftojm qe te dim ate qe nuk e dim. Mendoj qe nese i behet mundi nuk ka gje qe nuk arrihet.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Perse Njeriu Kerkon Te Dije Ate Qe Kurre Sdo E Dije?!

prej Thu 4 Aug 2011 - 13:15
sepse ate qee dime skemi kurreshtjen te mesojme me shume pikerisht ato qe sdime e qe smund ti zbulojme na shtyjne kurreshtjen dhe kerkojme te dime gjithmone


Perse Njeriu Kerkon Te Dije Ate Qe Kurre Sdo E Dije?!  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Perse Njeriu Kerkon Te Dije Ate Qe Kurre Sdo E Dije?!

prej Thu 4 Aug 2011 - 13:17
perse ,se ka gjet e nastradini
Sponsored content

default Re: Perse Njeriu Kerkon Te Dije Ate Qe Kurre Sdo E Dije?!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi