Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Depp i lumtur për rolin e Matter

prej Fri 12 Feb 2010 - 16:12
Depp i lumtur për rolin e Matter F_021113Johnny Depp është i kënaqur që i është dhënë mundësia të luajë rolin e Mad Hatter në filmin “Alice in Wonderland”, sepse ai është një karakter fantastik.
Aktori 46-vjeçar ka thënë se karakteri ekscentrik në filmin e Tim Burton të bazuar në romanin për fëmijë, ka qenë roli i tij i ëndrrave.
“Të luaj Mad Hatter dhe të frymoj jetën përmes vizionit të Tim, është një ëndërr e realizuar. Ai është një karakter fascinues. Është i çmendur. Është i paparashikueshëm”, ka thënë Depp.


Depp i lumtur për rolin e Matter Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi