Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Gresës i vjedhin veturën e tipit Golf 5 Empty Gresës i vjedhin veturën e tipit Golf 5

Fri 19 Aug 2011 - 22:02
Gresës i vjedhin veturën e tipit Golf 5 Gresa-behluli-300x248
Gresa Behlulit i është vjedhur vetura e tipit Golf 5. Vjedhja ka ndodhur të dielën në mbrëmje para banesës së këngëtares nga Kosova.

Sapo ka parë se vetura nuk është në parking, Gresa menjëherë ka njoftuar policinë dhe kërkimi ka filluar. Tani Gresa ndjehet mjaft e brengosur ngase këtë veturë e kishte blerë në Gjermani në vlerë prej 15 mijë eurosh.

“Golfin 5 me ngjyrë të hirit e kam pasur për qejfi. Jam shumë e mërzitur sepse është njëra nga veturat që më ka bërë të ndjehem komode. Nuk më ka shkuar në mendje se do të ma vjedhin veturën”, ka thënë ajo për “Zëri”.

“Me t’u zgjuar në mëngjesin e djeshëm pash që veturën nuk e kisha në parking para banesës sime. Njoftova policinë mirëpo ende nuk dihet asgjë. Më brengos fakti se këtë veturë e kam blerë mjaftë shtrenjtë, 15 mijë euro në Gjermani. Uroj që policia jonë ta gjejë dhe ta dënojë autorin e krimit”.

“Kam vozitur tre vjet golfin dhe nuk kam menduar te vjedhja, edhe tash që ma kanë vjedhur nuk kam dyshime te askush. Por dashtë Zoti ta gjej, ngase e kam veturë për qejfi”, ka përfunduar ajo.
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

Gresës i vjedhin veturën e tipit Golf 5 Empty Re: Gresës i vjedhin veturën e tipit Golf 5

Sun 21 Aug 2011 - 22:26
Vallai me ket foto qe esht ktu me i bukur me esht duk ai Glof 5-sa qe ka pas kjo se sa vet gresa shum e shmtuar qenka ndaj dhe hajduti i ka vjedh makinan e jo kte afro afro afro afro Gresës i vjedhin veturën e tipit Golf 5 1698836746
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi