Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anonymous
Vizitor
Vizitor

George Michael ndahet nga partneri i tij Kenny Goss Empty George Michael ndahet nga partneri i tij Kenny Goss

Tue 23 Aug 2011 - 17:21
George Michael ndahet nga partneri i tij Kenny Goss George-michael-kenny-goss-300x241Mbrëmë George Michael ka pranuar ndarjen nga partneri i tij, Kenny Goss, për herë të parë.
Gjatë një koncerti në Pragë, në një moment ku dukshëm është vënë re shpërthimi emocional i këngëtarit 48-vjeçar, ai ka thënë:
“Në të vërtetë, unë dhe Kenny jemi ndarë prej gati dy vitesh e gjysëm. Dhe qëkurse jam ndarë, jeta ime emocionale ka qënë shumë e trazuar. Ndihem akoma i pikëlluar për ndarjen nga Kenny.”
Duke qënë se edhe ndarja e tyre prej kaq kohësh është mbajtur e fshehtë, kuptohet që nuk ka patur asnjë deklaratë edhe nga ish-partneri i tij Kenny.
Por duke gjykuar nga jeta që ato kanë bërë gjatë 15 viteve bashkëjetesë dhe llojit të problemeve që kanë patur, ka shumë gjasa që arsyeja e largimit të Kennyt të ketë qënë lodhja ndaj jetës shfrenuese të këngëtarit George.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi