Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Berisha: “Dibranë, nuk ju bëra Rrugën e Arbrit se doli 1 problem por tani do ju bëj universitet Empty Berisha: “Dibranë, nuk ju bëra Rrugën e Arbrit se doli 1 problem por tani do ju bëj universitet

Sat 25 May 2013 - 17:11
Message reputation : 100% (1 vote)
Berisha: “Dibranë, nuk ju bëra Rrugën e Arbrit siç premtova se doli një problem por tani do ju bëj një universitet!”
Berisha: “Dibranë, nuk ju bëra Rrugën e Arbrit se doli 1 problem por tani do ju bëj universitet Berisha1-300x200
Ndërsa ka hapur fushatën elektorale në qytetin e Peshkopisë, kryeministri Sali Berisha, deklaroi se Rruga e Arbrit do kishte përfunduar, po të mos ishte një problem me tunelin.
“Rruga e Arbrit do kishte përfunduar, por na doli një problem gjeologjik me tunelin e Murrizit, që e bënte e pamundur ndërtimin e tunelit. U detyruam të projektojmë nga e para. Vepra më e parë e dy viteve të para do jetë tuneli i Murrizit, Rruga e Arbrit dhe Boshti i Jugut,” tha Berisha.

Megjithatë ai premtoi se këtë radhë do të hapin edhe Universitetin e Dibrës, pasi dibranët janë të zgjuar. “Shumë shpejt do ngremë universitetin e Dibrës. Një nga miqtë e mi më të shkëlqyer, më të mençur, më të mëdhenj, që kam pasur në jetën time më thotë një ditë: Sali, universitetin më të madh, më të shkëlqyer e kam bërë me dibranët, tek dibranët. Ndaj dhe universitetin do e ngremë të standardeve më të mira,” u shpreh Berisha./alb-observer.com/
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 21456
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

Berisha: “Dibranë, nuk ju bëra Rrugën e Arbrit se doli 1 problem por tani do ju bëj universitet Empty Re: Berisha: “Dibranë, nuk ju bëra Rrugën e Arbrit se doli 1 problem por tani do ju bëj universitet

Sun 26 May 2013 - 1:44
Sa funderine qe eshte Sali Berisha...
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Berisha: “Dibranë, nuk ju bëra Rrugën e Arbrit se doli 1 problem por tani do ju bëj universitet Empty Re: Berisha: “Dibranë, nuk ju bëra Rrugën e Arbrit se doli 1 problem por tani do ju bëj universitet

Sun 26 May 2013 - 1:46
Message reputation : 100% (1 vote)
grrrr i papare Sala me kete fjalim,po ska faj ai jo po hajvanet mendje ngushte qe i besojne ose e votojne vetem sepse Sala eshte e asaj krahine Berisha: “Dibranë, nuk ju bëra Rrugën e Arbrit se doli 1 problem por tani do ju bëj universitet 956763743
Sponsored content

Berisha: “Dibranë, nuk ju bëra Rrugën e Arbrit se doli 1 problem por tani do ju bëj universitet Empty Re: Berisha: “Dibranë, nuk ju bëra Rrugën e Arbrit se doli 1 problem por tani do ju bëj universitet

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi