Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Vedat Ademi Shperndan çmime për fansat! Empty Vedat Ademi Shperndan çmime për fansat!

Fri 9 Sep 2011 - 19:53
Pavarësisht axhendës së ngjeshur dhe angazhimeve të shumta, mes performancave ‘live’ dhe realizimit të këngëve, Vedat Ademi, gjen kohë edhe për të kënaqur fansat e tij.Pak kohë më parë këngëtari hapi një konkurs në Facebook për të përzgjedhur fansen e tij më të mirë, që natyrisht do të votohej përmes rrjetit social nga vetë fansat.Dhe në fund, Vedati i ftoi tre vajzat më të klikuara, për t’ju dhuruar një çmim simbolik. Kështu pak ditë më parë, përveçse i dhuroi publikut të tij, një tjetër show ‘live’ në një nga pub-et me famë të kryeqytetit, Vedati ftoi fanset e tij për të nderuar me çmime tre më të përzgjedhurat.E thënë mes nesh, meqë çmimin e parë e mori e shoqja dhe natyrisht nuk e vë askush në dyshim që ajo është fansja më e madhe dhe e mirë e tij, vajza në fotografi (Anisa Laho), mbase meriton të quhet fansja e tij më e mirë publikisht.Kështu Vedati jo vetëm që i dhuroi çmimin, por qëndroi me fansat e tij nëpër tavolina duke biseduar e duke i njohur më nga afër, duke treguar një tjetër cilësi të jashtëzakonshme të këtij artisti, thjeshtësinë. (Bluetooth)
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi