Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Gruaja e Terryt: Jemi më të fuqishëm se kurrë Empty Gruaja e Terryt: Jemi më të fuqishëm se kurrë

Mon 15 Feb 2010 - 15:31
Gruaja e Terryt: Jemi më të fuqishëm se kurrë F_021311Gruaja e John Terryt raportohet se ka thënë se dyshja vazhdojnë të jenë ‘të dashuruar’ pasi martesa e tyre trevjeçare u godit nga supozimet për pabesi të futbollistit.
Tori Terry, 28-vjeçare i ka thënë The Sun se ajo ia ka falur ish-kapitenit të kombëtares angleze, pasi u tha se ai kishte pasur aferë me Vanessa Perroncel, ish-partneren e ish-shokut të skuadrës, Wayne Bridge.
“Jemi më të fuqishëm se kurrë si çift. Jemi shumë të fuqishëm si çift – gjithmonë kemi qenë. John erdhi për të më parë mua dhe fëmijët dhe për të shijuar disa ditë në mot të nxehtë. Derisa gjithë kjo kalon, është mirë të jemi të bashku. Jemi krenar për lidhjen tonë dhe për dashurinë”, ka thënë Toni.
Terry ka marrë disa ditë të lira nga trajneri i tij i Chelesat, Carlo Ancelotti, për të vizituar familjen e tij në pushimet në Dubai./
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi