Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

FB, krijohet grupi “1 milion shqiptarë”, Çiljeta mos zvogëlo gjoksin Empty FB, krijohet grupi “1 milion shqiptarë”, Çiljeta mos zvogëlo gjoksin

Sun 9 Oct 2011 - 14:47
Një grup i krijuar vetëm pak ditë më parë në rrjetin social Facebook, demonstron më së miri se cilat janë problemet imediate që ne si popull duhet të zgjidhim. Sapo u përhap lajmi se Çiljeta po kërkon një klinikë të mirë për të zvogluar gjoksin, menjëherë reagoi në Facebook populli “gjoksdashës”.Ata janë të revoltuar dhe të prekur thellë nga vendimi që ka marrë këngëtarja, mbi të gjitha pa u marrë mendimin fansave të saj! “Unë nuk mund ta imagjinoj dot Çiljetën pa gjoksin e saj shtata. Ajo është ikona e seksit për mua. Çfarë kuptimi do kishte që ajo të hiqte atë gjë të veçantë që ka dhe për të cilën ne e pëlqejmë?” – shkruan një fans i revoltuar. Në fakt, nuk e dimë se nga mund të ketë dalë ky lajm, por sipas informacioneve tona, Çiljeta edhe mund të bëjë ndonjë ndërhyrje, por jo në gjoks. Besojmë se ky do të ishte një lajm shumë i mirë për popullin “gjoksdashës”, i cili pretendon se mund të shkojë deri në një milion. Megjithatë, Çiljeta edhe sikur ta kishte ndër mend këtë ndërhyrje, pas protestave tuaja, me siguri nuk do ta bëjë. Populli është sovrani, ai vendos.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi