Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
XHeladin Hamza
XHeladin Hamza
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 165
<b>Hobi</b> Hobi : poezia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 25/08/2010

DOREZAT Empty DOREZAT

Mon 10 Oct 2011 - 12:52
Dorëzat

Për Vitin e Ri dëshirova që të dashurës sime t’ia blejë dhuratë një palë dorëza, të cilat i do ti dërgoja së bashku me letrën. Mirëpo, në shitore e takova kolegen time e cila për veti kishte blerë brekë. Nga paaftësia e shitëses e cila u hutua me ne në bisedë, na i ndërroji pakot, ashtu që kolegia ime e murr pakon me dorëzat, ndërsa mua më mbeti pako me brekët, dhe të njëjtin ia dërgova të dashurës sime me një letër përkëdhelëse, e cila është në vijim.

TANI PARAMENDOJE TË DASHURËN TIME E CILA NË NATËN E VITIT TË RI NËN BREDHIN E HAPË PAKON DHE E LEXON LETRËN!

Shumë kam menduar se si të të disponojë dhe të të tregojë dashurinë time. Në momentin e fundit kam vërejtur çka të mungon, prandaj, ta dërgojë në këtë pako. Të dëshirojë që në ta ti të kalosh momente më të lumtura. Kam dashur që të i blejë të leshta, mirëpo, në ta ishe djersitur, çka kam vërejtur tek kolegia ime dhe shitësja. I kam provuar tek njëra dhe tjetra, pastaj mezi që ia kam deshur. Mirëpo, së shpejti do të vijë pranvera, e pastaj me sa e di unë ti fare nuk i banë. Desha të ti blejë të lëkurës me stolisje kombëtare, mirëpo në momentin e fundit jam kujtuar, se në ta nuk kisha mundur të të preki aty për atë që dëshirojë të të fejoj. I kam blerë me kas këto të cilët lehtë hiqen, nëse ty dhe të tjerëve u ngutet. Mos harro që të i marrësh kur shkon në elitën e lartë. Nuk do të jenë shumë kohë të pastërta, nga se njerëzit i kanë duart të papastërta, e ti me shumë prej tyre kontakton. Nëse dëshiron të i pastrosh, atëherë shko deri tek miku im, e di për atë të cilin të kam treguar, e ai ka përvojë me ta.

I DASHURI YT
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

DOREZAT Empty Re: DOREZAT

Mon 10 Oct 2011 - 12:59
SHUME BUKUR HAMZA BRAVO
XHeladin Hamza
XHeladin Hamza
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 165
<b>Hobi</b> Hobi : poezia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 25/08/2010

DOREZAT Empty Re: DOREZAT

Mon 10 Oct 2011 - 13:04
ngatresat pa hile e pahiri ndodhin dhe gjithemone do te ndodhin
Sponsored content

DOREZAT Empty Re: DOREZAT

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi