Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Nga “Bond girl” bëhet shërbëtore e Zotit Empty Nga “Bond girl” bëhet shërbëtore e Zotit

Wed 12 Oct 2011 - 16:15
Nga “Bond girl” bëhet shërbëtore e Zotit Bond-girlNjë ish-“Bond girl” është bërë zyrtarisht murgeshë në katedralen e Bllekbërnit, në Lenkshajër të Britanisë.

Aktorja, që ka performuar pranë agjentit të dikurshëm 007, Pierce Brosnan në filmin e vitit 1997 “E nesërmja nuk vdes kurrë”, ka ndërruar zanat.

47-vjecarja Shannon Ledbetter ka hequr dorë nga jeta prej ylli kinemaje për t’iu kushtuar karrierës fetare.

“Jam shumë e lumtur që jam në Bllekbërn dhe shumë e emocionuar që do të punoj në kishë si shërbëtore e Zotit dhe e komunitetit”, ka deklaruar Ledbetter në ceremoninë zyrtare që u bë për të.

Ish-aktorja dhe modelja ka thënë gjithashtu se edhe kur shfaqej në kopertinat e revistave më të shitura mendonte se kisha ishte fati i jetës së saj dhe se gjithmonë ka dashur të jetë pjesë e saj.
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

Nga “Bond girl” bëhet shërbëtore e Zotit Empty Re: Nga “Bond girl” bëhet shërbëtore e Zotit

Wed 12 Oct 2011 - 16:20
metvrtet me pelqen kur njerzt ja kushtojn ter kohen zotit
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi